Whiskas: Wiodąca marka w dziedzinie karmy dla kotów

Kategoria: Animalhurt.pl Data: Komentarze: 0 Wyświetlenia: 385

Whiskas to marka, która od ponad 60 lat dostarcza wysokiej jakości karmę dla kotów na całym świecie. Znana z doskonałej jakości i smakowitości swoich produktów, Whiskas zdobyła zaufanie milionów właścicieli kotów na całym świecie. W tym artykule przyjrzymy się bliżej marce Whiskas, jej historii, wartościom, asortymentowi produktów i zaangażowaniu w dobrostan kotów.

Historia Whiskas

Marka Whiskas została założona w 1958 roku przez firmę Mars, Inc., światowego lidera w branży żywnościowej. Od samego początku Whiskas kładzie nacisk na dostarczanie kompletnych i zbilansowanych posiłków dla kotów, które odpowiadają ich naturalnym potrzebom żywieniowym. Whiskas rozumie, że koty są drapieżnikami, a ich dieta powinna opierać się na wysokowartościowym mięsie i innych składnikach odżywczych, które pomagają im zachować zdrowie i witalność.

Misja i wartości Whiskas

Misją Whiskas jest zapewnienie najlepszej jakości karmy dla kotów, która nie tylko smakuje wyśmienicie, ale także dostarcza im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Firma zdaje sobie sprawę, że zdrowa dieta jest kluczowa dla długowieczności i dobrej kondycji kotów. Dlatego Whiskas skupia się na opracowywaniu formuł, które zapewniają optymalne żywienie dla kotów w każdym etapie ich życia.

Wartości, które kierują Whiskas, to:

Zdrowie i dobrostan kotów: Whiskas wierzy, że zdrowie i szczęście kotów są najważniejsze. Dlatego każdy produkt Whiskas jest starannie opracowany, aby zapewnić kotom odpowiednią ilość białka, witamin, minerałów i innych składników odżywczych.

Doskonały smak: Koty mają wyrafinowane podniebienie, dlatego smak jest niezwykle ważny. Whiskas dba o to, aby każdy posiłek był smaczny i atrakcyjny dla kocich podniebień.

Innowacja i badania: Whiskas stale inwestuje w badania i innowacje, aby dostarczać kotom coraz lepsze produkty. Współpracuje z weterynarzami, żywieniowcami i innymi ekspertami, aby opracowywać formuły żywieniowe, które są dostosowane do specyficznych potrzeb kotów.

Asortyment produktów Whiskas

Whiskas oferuje szeroki wybór produktów, które zaspokajają różnorodne potrzeby żywieniowe kotów. W ich asortymencie znajdują się zarówno karmy suche, jak i mokre, przeznaczone dla kociąt, dorosłych kotów i kotów starszych. Każdy produkt Whiskas jest starannie opracowany, aby zapewnić kotom wszystko, czego potrzebują, aby prowadzić zdrowe i aktywne życie.

Karmy sucha Whiskas są bogate w białko zwierzęce, które jest istotne dla rozwoju mięśni i utrzymania dobrej kondycji kotów. Zawierają także witaminy, minerały i taurynę, która wspiera zdrowie serca i wzrok kotów. Karmy mokre Whiskas to smakowite posiłki w różnych smakach, które koty uwielbiają. Są one źródłem nawilżenia i dostarczają kotom wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Whiskas oferuje także przysmaki dla kotów, które są idealne jako nagroda lub przekąska między posiłkami. Przysmaki Whiskas są smaczne i łatwe do trawienia, a jednocześnie dostarczają ważnych składników odżywczych.

Zaangażowanie w dobrostan kotów

Whiskas nie tylko dostarcza wysokiej jakości karmę dla kotów, ale także angażuje się w promowanie dobrostanu kotów na różne sposoby. Firma współpracuje z organizacjami zajmującymi się adopcją kotów i wspiera schroniska dla zwierząt. Przyczynia się również do edukacji właścicieli kotów na temat właściwej opieki i żywienia.

Sprawdź ofertę marki Whiskas w sklepie AnimalHurt.pl