Lista produktów marki animonda

Animonda to niemiecka firma produkująca karmy dla kotów i psów z naturalnych składników mięsnych. Oferuje szeroki wybór karm mokrych i suchych dostosowanych do wieku i stanu zdrowia zwierzaków. Nie stosuje zbóż, soi, cukru ani sztucznych barwników czy konserwantów. Tworzy swoje produkty z sercem i wiedzą, dbając o zdrowie i dobrostan czworonogów.

Produkty Animonda są tworzone zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi dotyczącymi żywienia zwierząt zgodnego z ich gatunkiem. Nie zawierają zbóż, soi, cukru ani sztucznych barwników czy konserwantów. Zawierają wysokiej jakości składniki mięsne pochodzące ze świeżych surowców. Są delikatnie przygotowywane tak, by zachować pełnię smaku i wartości odżywczych.

W ofercie firmy znajdują się karmy dla kotków (kitten), dorosłych (adult) i seniorów (senior), a także karmy specjalistyczne dla zwierząt cierpiących na różne schorzenia lub alergie pokarmowe (Integra Protect). Ponadto firma produkuje przysmaki dla kotów i psów w formie mlecznej lub chrupiącej (Milkies) oraz suszonych kawałków mięsa (Meat Chunks).

Animonda to marka godna zaufania, która dba o zdrowie i dobrostan czworonogów. Podając swojemu pupilowi karmę Animonda, oferujesz mu zbilansowane posiłki i karmisz go świadomie, z sercem i wiedzą.

Aktywne filtry